Heineken uvádí láhev Club Bottle ve stylu Vectorfunk

pondělí, 07. října 2013, 08:00 Aktuality MediaGuru

Pivní značka Heineken na český trh uvede během Designbloku, který se koná od 7. do 13. října, novou lahev Club Bottle ve stylu Vectorfunk. Česko je tak jednou z prvních zemí na světě, ve které bude Club Bottle k dostání. Láhev Club Bottle hodlá Heineken postupně prodávat po celém světě. Vůbec poprvé se představila v dubnu letošního roku v Itálii na Milan Design Weeku. Stejně jako její předchůdkyně Star Bottle mění i nová edice barvy pod UV osvětlením.

Láhev o objemu 0,33 litrů se bude prodávat exkluzivně ve vybraných klubech.

Club Bottle se vyrábí z aluminia přímo v Amsterdamu. Jejím autorem je americký designér Matt W. Moora, tvůrce stylu Vectorfunk, který je založen na abstraktní vektorové grafice, inspirující se geometrií, řádem, vzory a živými barvami. Matt W. Moore styl vyvíjí již od roku 2003, kdy ho poprvé představil světu.

Nová láhev Club Bottle se stala rovněž hlavním motivem outdoorové kampaně Heinekenu, kterou upozorňuje na svou přítomnost na Designbloku. Kampaň na 160 CLV plochách doplňuje inzerce a advertorialy v lifestylových titulech pro muže a komunikace v rádiu. Na stanici Expresradiu běží spotová kampaň. Heineken se rovněž stal sponzorem reportáží z průběhu Designbloku, které budou vysílány na Expresradiu a Rádiu 1.

reklama Heinekenu na CLV

-kch-