Telefónica spouští mobilní trafiku O2 Čtení

pondělí, 21. října 2013, 15:48 Aktuality MediaGuru

Společnost Telefónica uvádí novou službu O2 Čtení, která nabízí elektronické časopisy a noviny do mobilních zařízení bez čerpání datového limitu.

V rámci služby lze přes mobilní aplikaci O2 Do mobilu stahovat noviny a časopisy. Po zakoupení bude možné tituly číst na telefonu, tabletu či počítači, a to ihned po přihlášení svým mobilním číslem přímo v aplikaci O2 Do mobilu nebo na webu O2 Active v sekci Čtení. Zakoupený obsah zákazníci zaplatí v rámci svého měsíčního vyúčtování.

O2 Čtení

V nabídce je například MF Dnes, Lidové noviny, Apetit, Maxim, Level nebo dTest. Kromě placené nabídky zahrnuje knihovna O2 Čtení i tituly, které jsou zcela zdarma, jako například E15 nebo Metro. „Další tituly a výhodné balíčky budou v portfoliu O2 Čtení postupně přibývat. Nabídka se bude ještě dále rozšiřovat v souladu se získanými licenčními oprávněními," říká Jiří Dvorjančanský, ředitel divize Marketingu.

Aplikace je ke stažení zcela zdarma pro iOS a Android. Stahování obsahu je určeno pro zákazníky mobilních služeb O2. Používáním aplikace nedochází k čerpání datového limitu FUP.

-kch-