Tváří Hamé budou reprezentanti v biatlonu

středa, 02. října 2013, 07:55 Aktuality MediaGuru

Hlavní tváří reklamní kampaně potravinářské společnosti Hamé se stanou reprezentanti České republiky v biatlonu. V nových spotech, které budou vysílány od začátku příštího roku, se tak objeví Gabriela Soukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr.

„V kampani se chceme zaměřit zejména na mladší generaci a naše prémiové výrobky. Celou kampaň naplánujeme tak, aby kulminovala v období sportovních vrcholů celé zimní sezóny,“ říká ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé Marcela Mitáčková a doplňuje: „Cílem je propojit špičkový sport s běžnými denními činnostmi.“

Gabriela Soukalová v novém spotu Hamé

Kreativní koncept vyšel z dílny agentury Konektor. Režie televizních spotů se ujal Jakub Hussar, držitel bronzového lva z reklamní soutěže v Cannes.

Kromě televizních a rozhlasových spotů Hamé v kampani počítá s využitím tisku, internetu a také s přímou komunikací se zákazníky včetně spotřebitelských soutěží a ochutnávek.

Hamé se do sportovního marketingu vrací po několika letech. V letech 2002 až 2007 bylo generálním sponzorem hokejového týmu HC Hamé Zlín.

-kch-