Visia Cinema má nové multikino a je na Slovensku

čtvrtek, 31. října 2013, 07:37 Aktuality MediaGuru

Společnost Visia Cinema, zastupující od roku 2012 na poli kinoreklamy klasická kina a multikina Premiere Cinemas, otevřela nové multikino v olomoucké Galerii Šantovka. Multikino Premiere Cinemas se tak stává 86. kinem v České republice pod hlavičkou mediálního zastupitelství Visia Cinema. Visia Cinema celkově pokrývá 79 měst po celé ČR. Všechna kina v síti jsou plně digitální.

„Jsem rád, že se podařilo na trhu vytvořit plnohodnotnou alternativu a protiváhu zahraničním multiplexovým sítím. Za poslední rok se zvyšoval objem investic v síti několikanásobně,“ řekl jednatel společnosti Jakub Vrzala.

Zároveň zmínil, že podle posledního průzkumu agentury NCM Media Networks je spojení televizní reklamy s kinoreklamou o 112 % efektivnější než televizní reklama samotná.

Od října společnost vstoupila také na slovenský trh, kde kromě čtyř multikin Ster Century a jediného 4D multikina Europa Cinemas na Slovensku zastupuje dalších 24 klasických kin.

Nákup prostoru probíhá na základě ceny za diváka, kterou Visia Cinema garantuje. Klienti tak předem přesně vědí, jaký zásah bude kampaň mít.

-mav-