P&G zahajuje kampaň k zimní olympiádě v Soči

pátek, 01. listopadu 2013, 15:09 Aktuality, Reklama MediaGuru

Sto dní před zahájením zimních olympijských her v Soči společnost Procter & Gamble představila druhý ročník své kampaně „Děkuji, maminko“, kterou děkuje maminkám po celém světě za jejich podporu nejlepším sportovcům světa.

„Od Pampers až po Lenor a Ariel, naše značky jsou tu proto, aby sloužily maminkám a jejich rodinám,“ říká Marc Pritchard, P&G Global Brand Building Officer. „Když se podíváme na odhodlání, oddanost a pevnou vůli, se kterou se sportovec dostane na olympiádu, vidíme také jeho maminku, která jej tyto věci pomohla naučit. To je ten důvod, proč jsou naše značky vděčné nejen sportovcům, ale také jejich maminkám.” Jako součást kampaně dala společnost P&G dohromady tým sportovců, kteří se rozhodli podělit se s celým světem o příběh svých maminek. V České republice letos kampaň podpoří rychlobruslařka Martina Sáblíková a její maminka Eva.

Kampaň je součástí celosvětové sponzorské spolupráce P&G s Mezinárodním olympijským výborem a je největší kampaní v 175leté historii společnosti. První ročník kampaně probíhal na Letních olympijských hrách v Londýně v roce 2012, kdy odstartovala série videí „Jak vychovat olympionika“, která přiblížila cestu světově úspěšných sportovců viděných očima jejich maminek.


Letošní ročník poběží v nejrůznějších mediálních kanálech, a to jak v tradičních médiích, tak na sociálních sítích. Zároveň budou ve více než dvou miliónech obchodů po celém světě k dostání produkty společnosti v obalech s olympijskou tematikou.

-kch-