Digitální agentury při AKA povede Vladimír Rejlek

úterý, 10. prosince 2013, 07:50 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Předsedou sdružení Digitální Agentury, sekce při AKA, byl pro rok 2014 zvolen Vladimír Rejlek z agentury Publicis Modem (Lions Communications). Střídá tak Michala Nýdrle z agentury Nydrle. Rejlek v oboru digitálního marketingu pracuje deset let. Začínal v agentuře Advertures, pracoval pro Vodafone a před šesti lety založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe.

Za předsednictví Michala Nýdrle vyzkoušely digitální agentury nový model edukace klientů. „Upustili jsme od jedné větší konference a přešli na model menších workshopů, kde je sice méně účastníků, ale jejich zapojení je větší a bezprostřední zkušenost s digitálním marketingem mnohem přínosnější. Ze strany klientů máme pozitivní reakce,“ hodnotí koncept Michal Nýdrle.

„S konceptem interaktivních workshopů jsme spokojeni a v jejich pořádání budeme chtít pokračovat i příští rok,“ říká nový předseda Vladimír Rejlek a dodává: „Kromě toho bychom se chtěli opět vrátit k tématu digitálních tendrů, kde jsme již v minulosti vyvinuli snahu klientům pomoci a připravili pár šablon jako je např. "digitální brief".“

-mav-