Twitter umožní inzerentům propojit e-maily s účty

čtvrtek, 16. ledna 2014, 08:28 Aktuality, Internet & Mobil, Reklama MediaGuru

Twitter rozšiřuje možnosti své inzerce. Zadavatelům nyní nabízí zašifrované propojení jejich e-mailové databáze s uživatelskými Twitter účty zákazníků. Díky tomu budou moci inzerenti na Twitteru oslovit členy svých věrnostních programů.

Například módní řetězec může s přesným zásahem tweetovat o svém jarním výprodeji. Zákazníkům, kteří profil daného řetězce na Twitteru nesledují, se zpráva objeví jako sponzorovaný tweet.

Kromě toho Twitter umožňuje zadavatelům také zacílit na influecery, a to na základě klíčových slov v tweetech i v profilech uživatele a počtu followerů. Bude-li chtít například módní řetězec zasáhnout sponzorovaným tweetem módní influencery, hledat se budou podle klíčových slov a těm s největším množstvím followerů bude zaslán sponzorovaný tweet.

Z cílové skupiny je také možné na základě výběru zájmových skupin, pohlaví, geografického zařízení některé uživatele „vyloučit“. Na druhou stranu i uživatelé budou mít možnost ve svém nastavení zobrazování „reklam na míru zadavatelů“ zakázat.

-kch-