Do Nydrle přichází z VCCP Roman Čihalík

pátek, 07. února 2014, 08:29 Aktuality, Reklama MediaGuru

Do kreativního oddělení agentury Nydrle přichází v únoru art director Roman Čihalík. V novém působišti je jako team leader zodpovědný za kompletní kreativní výstupy pro klienty ING Pojišťovna, Český rozhlas a další. S jeho příchodem Nydrle výrazně posiluje kreativu v oblasti off-line médií.

Roman Čihalík

Roman Čihalík působil od roku 2005 jako art director postupně v agenturách Leo Burnett, Kaspen a VCCP. Během svojí kariéry pracoval pro klienty jako Telefónica O2, Sazka, Fernet Stock, Kofola nebo Budějovický Budvar. S agenturou Nydrle, která je součástí skupiny Kindred Group, již tento rok spolupracoval na kreativním konceptu letošního ročníku festivalu PIAF.

Současně s příchodem Romana Čihalíka mění agentura Nydrle i strukturu svého kreativního oddělení. Na pozici team leadera se podobně jako Čihalík posouvá také dosavadní head of design Jan Kolář, který bude mít na starost klienty Vodafone, GE Money Bank, Fincentrum a CTP. Antonín Parma, kreativní ředitel Nydrle, se bude primárně věnovat celkové integraci, kreativní strategii a novým klientům.

-kch-