Lupínky Tretter’s plánují novinku pro muže

pátek, 21. února 2014, 16:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka zeleninových lupínků Tretter’s Chips společnosti Chips Praha připravuje v letošním roce hned několik komunikačních kampaní. V druhé polovině roku uvede na trh novinku, jež se bude orientovat především na muže.

Po dobu lyžařské sezóny bude provozovatel lyžařských areálů, společnost Snowhill, distribuovat Tretter's Chips ve svých autobusech a pro lyžaře jsou přichystány akce přímo v areálech.

V jarních měsících podpoří Tretter’s Chips kampaní novou příchuť – mrkev a pastinák s chilli –, a to v outdooru, rádiu a na internetu. Doplní ji ochutnávky pro děti a mladé na vybraných akcích. V dubnu bude přát „křupavé Velikonoce“ a využije ke své propagaci i prostor v MHD.

Zeleninové lupínky Tretter's Chips

Během letních měsíců bude na trase do Chorvatska v outdooru komunikovat se sloganem „Nebuď škrob, bramboro“. Navíc společně plánuje kampaň se značkou Fernet Stock.

V souvislosti se svou expanzí na zahraniční trhy, je značka komunikována také v Rusku, kde vstoupila do obchodní sítě Auchan v Moskvě a Petrohradu. Kromě do Ruska společnost exportuje také na Slovensko, do USA, Číny a Velké Británie. „Ve Velké Británii momentálně jednáme i o spolupráci s Marks & Spencer a British Airways,” říká majitel společnosti Michael Tretter. Probíhá také jednání o vývozu do Belgie a Nizozemí.

O kampaň se postarala PR agentura Blue Gekko.

-kch-