2GIS podporuje vstup do Česka, konkuruje Seznamu

pondělí, 03. března 2014, 07:05 Reklama MediaGuru

Vstup na český trh firmy 2GIS podporuje outdoorová dvoufázová kampaň.

Adresář 2GIS, jenž v České republice působí od listopadu 2013, spouští komunikační kampaň. Poskytuje bezplatnou mapu více než 250 měst v 6 zemích s podrobným adresářem firem v několika verzích, například v aplikaci pro chytré telefony, formou programu pro PC a notebooky či prostřednictvím online verze na svých webových stránkách 2gis.cz. Konkurovat chce především Seznamu a jeho službě Firmy.cz.

2GIS působí také v Itálii, na Kypru, v Rusku, na Ukrajině a v Kazachstánu. Kromě adresáře firem v něm lze najít nejenom adresu, telefony organizací, ale i pracovní dobu, způsoby platby a další informace. Na mapách 2GIS jsou zaneseny nejenom budovy, silnice, mosty, ale i kašny a další pamětihodnosti. Adresářová a kartografická informace je aktualizována minimálně jednou za měsíc.

Vstup firmy do České republiky podporuje dvoufázová reklamní kampaň. V průběhu února proběhl teaser v Praze. V rámečcích na všech linkách metra, na tramvajích, CLV a billboardech se objevily čistě textové vizuály typu: „Došla ti škvára, love, cash?“; „Tolik kalorií jste v životě neviděli.“ nebo „Došla Vám šťáva v hadraplánu?“

Od 1. března pak byly vizuály doplněny logem a informací, kde si lze vybrat z bankomatů, dobře se najíst či napít pomocí 2GIS.

2GIS - odhalení 

2GIS - dvoufázová kampaň v pražském metru

Dvoufázový formát reklamní kampaně 2GIS má za cíl produkt odlišit od konkurence a oslovit především mladší generaci. Koncepce reklamní kampaně byla vypracována marketingovým oddělením 2GIS a k samotné realizaci byla přizvána agentura Creative Heroes, o nákup mediálního prostoru se postarala agentura PHD.

-kch-