Becherovka podpoří nový Ice&Fire billboardy s ohněm

úterý, 29. dubna 2014, 16:58 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Jan Becher, Karlovarská Becherovka uvádí v dubnu na trh nový nápoj Ice&Fire, který v sobě snoubí dva protichůdné živly zároveň. „Při degustaci Ice&Fire nejdříve přijde mix výrazně hořkosladké chuti bylin s jemnou chutí citrusů, poté následuje pálivá chuť čili a ledový efekt mentolu,“ uvedla Martina Macková, marketingová manažerka společnosti, a dodala, že nápoj byl vyvíjen ve spolupráci se spotřebiteli.

Novinka cílí na mladší zákazníky. „Předpokládáme, že si jej oblíbí především mladí muži, kteří zkouší nové věci, rádi se vydávají za dobrodružstvím a zábavou,“ popsala cílovou skupinu Martina Macková. Ice & Fire s 30% obsahem alkoholu bude k dostání v půllitrové černé matné lahvi za 189,90 korun.

Nový produkt, který v dubnu zahájil distribuci, bude podpořen kampaní s claimem „Jsem živel“. Od května poběží launchovací fáze kampaně v outdooru, na internetu a v BTL, doplní jej podpora v místě prodeje. „Digital představuje v naší kampani základ, doplní jej outdoor, který považujeme za afinitní médium pro lidi, kteří se často pohybují po městě a je těžké je zastihnout u televize,“ vysvětlila výběr mediamixu Martina Macková. V outdooru budou k vidění CLV a billboardy, z nichž některé budou hořet skutečným plamenem či budou mít nad sebou ledový opar.

HoriciBillboard

V létě poté naváže imageová fáze kampaně. Do podpory novinky budou zapojeni i známé tváře, mezi nimiž figuruje například modelka Agáta Hanychová, závodník ve freestyle motocrossu Libor Podmol, DJ Michal Burian, moderátor Nasty či barman Jaroslav Janoušek. Nová značka se objeví také na vybraných letních festivalech.

Na přípravě kampaně se podílela agentura Zaraguza Digital a M-Ocean. O nákup mediálního prostoru se postarala agentura PHD a Fragile Media.

-kch-