Jolana Voldánová odmoderuje Pomozte dětem

pátek, 04. dubna 2014, 12:57 Aktuality, TV MediaGuru

Bývalá moderátorka relace Události Jolana Voldánová se v rámci velikonočního vysílání pořadu Pomozte dětem vrátí na obrazovku ČT. Společně s osobnosti uplynulých ročníků soutěže StarDance se spojí v charitativním projektu Pomozte dětem. Zábavní večer odvysílá Česká televize v přímém přenosu 19. dubna ve 21:15 na ČT1.

„Je mi ctí a potěšením moderovat přímý přenos Pomozte dětem. Moderovat něco, co má skutečný smysl a co okamžitě a cíleně pomůže,“ uvedla Jolana Voldánová, která se sama zúčastnila prvního ročníku soutěže StarDance a nyní se na obrazovku vrací po několikaměsíční pauze.

Tvářemi letošního ročníku projektu Pomozte dětem se stanou osobnosti, které prošly za posledních šest let soutěží StarDance (např. Jitka Čvančarová, Petr Čadek, Jan Onder, Lucie Hunčárová, Tatiana Drexler, Jan Révai, Anna Polívková či Michal Kurtiš).

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní projekt České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti spojený s celonárodní veřejnou sbírkou zaměřenou na pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem. Za 15 let fungování se podařilo zatím rozdělit 190 mil. Kč, podpořeno bylo 1 304 projektů a v celkovém součtu pomohl projekt Pomozte dětem více než 180 tisícům dětí.

-mav-