Aperol Spritz opět otevírá letní kino u Vltavy

pátek, 06. června 2014, 12:47 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Aperol z portfolia společnosti Rémy Cointreau opět otevírá letní plážové kino Aperol Spritz u Vltavy. Na přípravě této eventové kampaně se znovu podílela agentura Loosers.

Aperol Spritz

Stejně jako v loňském roce bude v létě otevřeno Aperol Spritz kino v prostředí Žlutých lázní v pražském Podolí. Po osm úterních večerů se v něm budou zdarma promítat slavné italské snímky. Kino zahájí provoz 10. června snímkem Prázdniny v Římě. Na programu je dále Život je krásný Roberta Begniniho, Ginger a Fred Federica Felliniho, Nástrahy velkoměsta dvojice režisérů Franco Castellano a Giuseppe Moccia. Současná italská produkce bude zastoupena politickou komedií Ať žije svoboda Roberta Andò, romantickým dramatem režiséra Giuseppe Tornatoreho Nejvyšší nabídka i Oscarem oceněným filmem Velká nádhera Paola Sorrentina. Promítání budou zahájena vždy po setmění.

Aperol Spritz kino

V kině budou připravena brandovaná lehátka, deky i sedací pytle v oranžové barvě značky Aperol Spritz. V barech v areálu Žlutých lázní bude možnost objednat si stejnojmenný drink.

-kch-