Na trh vstupuje nová značka balených vod Miluji

středa, 11. června 2014, 09:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Na trh s balenou vodou vstupuje nová společnost Evropské vody se značkou Miluji. Značka přichází s novým konceptem obchodní strategie – zákazník nebude platit za produkt samotný, ale jen za distribuci a balení. Nákupem vody navíc zákazníci přispějí jedním procentem z obratu na jeden z vybraných sociálních projektů z oblasti přírody, rodiny, sportu a kultury. Balená voda Miluji je dostupná firmám a běžným spotřebitelům v PET lahvích a v BPA-free barelech.

Logo Miluji
Logo nové značky balených vod Miluji

„Cílem naší společnosti je stát se celorepublikovou jedničkou na trhu s barelovou vodou. Naše země má v této oblasti svá specifika, trh je rozdroben mezi více hráčů, zatímco jinde v Evropě i na světě je na něm pouze jeden hlavní výrobce,“ říká k cílům firmy Milan Červenka, marketingový ředitel společnosti Evropské vody.

Voda Miluji se nejdříve zaměří především na firemní klientelu a bude nabízena on-line, a to v PET lahvích o objemu 1,5 a 0,5 litru a v barelech o objemu 18.9 litru.

V rámci podpory vstupu značky na trh spouští společnost Evropské vody billboardovou kampaň, rozhlasové spoty a PPC reklamu v on-line kanálech. Kampaň pro firmu zajišťuje agentura ADison.

-kch-