Zuno spouští sérii lokalizovaných kampaní

pondělí, 30. června 2014, 10:22 Aktuality, Reklama MediaGuru

Online banka Zuno spouští seriál několika lokalizovaných kampaní. První z nich cílí na bikerskou komunitu. Hlavním hrdinou kampaně, která poběží od června do října, je Zuno Rider, který se v rámci svého rebelského chování rozhodne neplatit poplatky bance a raději tyto peníze investuje do svého kola. První část kampaně je zaměřena na běžný účet a debetní kartu, následovat bude půjčka a mobilní aplikace.

Zuno Rider 2

Koncept komunikace je postaven na hlavním sloganu: „Otázka nezní, zda platit za gear, nebo za banku.“ Cílem je připomenout klientům starých bank, kolik ročně zaplatí bankám na poplatcích a co vše by si mohli za ušetřené peníze pořídit.

Hlavním komunikačním kanálem je speciální microsite Zuno.cz/biker, kterou podpoří bannerová reklama a aktivity v oblasti PR a sociálních médií. Na kampani Zuno spolupracuje s českým magazínem Velo a slovenským časopisem Biker.

Kampaň připravil interní tým banky s agenturami Ponyhouse (content marketing), Black Apple (public relations), ZenithOptimedia a Zaraguza (média).

-kch-