Hamé otevírá e-shop s potravinami na Aukro.cz

pondělí, 14. července 2014, 11:03 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Hamé odstartovala provoz svého nového e-shopu, v němž je k dostání podstatná část produktů Hamé. Nový e-shop je dostupný na www.hame-eshop.cz, který funguje na obchodním portálu Aukro.cz.

„Tímto e-shopem otevíráme další distribuční kanál pro výrobky Hamé. Je to nová služba pro naše spotřebitele, kteří jsou stále více zvyklí komunikovat online. My jim tak nyní umožníme jednoduše a rychle zakoupit si naše produkty Hamé. Na jednom místě nabídneme velkou část našeho sortimentu, zatím je to zhruba 500 různých druhů výrobků. Lidé si prostřednictvím e-shopu budou moci pořídit a vyzkoušet i zcela nové produkty, které zatím třeba ještě nejsou ani v obchodech,“ vysvětluje Martin Štrupl, generální ředitel společnosti Hamé.

Přes nový e-shop budou moci lidé online nakupovat produkty různých značek Hamé – například Otma, Znojmia, Hamánek nebo Vasco da Gama.

Na cestu online prodeje vykročilo Hamé poprvé již loni v září, kdy spustilo na webu e-shop Hamánek, ve kterém nabízí celý sortiment kojenecké stravy stejnojmenné značky s dalšími potřebnými věcmi pro malé děti.

-kch-