Inspiro Solutions rozšiřuje svou PR divizi

čtvrtek, 24. července 2014, 18:03 Aktuality, PR MediaGuru

Agentura Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group rozšiřuje svou PR divizi. V průběhu léta do ní nastoupily dvě nové account manažerky, Zuzana Medlíková a Tereza Knířová. 

Zuzana Medlíková se v novém působišti věnuje zejména produktové komunikaci zaměřené na lifestylové a technologické tituly. Před příchodem do Inspira pracovala v PR agenturách Just Communication a AMI Communications, kde měla na starost především klienty z oblastí IT, Telco a lifestyle, například Microsoft, HTC nebo Emporia Telecom. Zuzana Medlíková vystudovala obor sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Amose Komenského.

zuzana_mendlikova
Zuzana Medlíková

Tereza Knířová přichází z AMI Communications, kde působila od roku 2010. Pracovala zde na komunikačních aktivitách pro značky jako Skittles, Nescafé, C&A nebo L'Oréal. V Inspiru, které se v rámci Kindred Group specializuje na PR a komunikaci v sociálních médiích, má na starost korporátní komunikaci a spolupráci s B2B tituly. Tereza Knířová vystudovala mediální studia a žurnalistiku na Masarykově univerzitě.

Tereza-Knířová
Tereza Knířová

-kch-