Marketing B2B v T-Mobile vede Martin Záklasník

pondělí, 14. července 2014, 10:13 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým ředitelem marketingu pro business segment se od 1. července 2014 stal Martin Záklasník. Ve své pozici nahrazuje Miloše Mastníka, který tuto funkci zastával poslední dva roky.

Martin Zaklasnik
Martin Záklasník

„Hlavni roli marketingu v business segmentu vidím především v oblasti podpory rozvoje nových obchodních příležitostí a služeb na trhu ICT,“ říká Martin Záklasník, ředitel marketingu pro business v T-Mobile.

Martin Záklasník několik let působil v zahraničních společnostech. Pět let pracoval jako konzultant pro oblast telekomunikací v Bonnu v Detecon International, která je součástí koncernu Deutsche Telekom. Poté přešel do oddělení Business Development firmy Satellic Traffic Managment sídlící v Berlíně. Následně přijal pozici obchodního ředitele v T-Systems v ČR.

Martin Záklasník je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, poté studoval na University of Economics and Business Administrationve Vídni. Studia završil získáním doktorandského titulu (Ph. D.) na VŠE. Během svých studií absolvoval několik zahraničních stáží v USA, Rakousku a Mexiku.

-kch-