Za marketing Oknoplastu zodpovídá Ján Mačala

pátek, 18. července 2014, 10:17 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do společnosti Oknoplast, evropského výrobce výplní stavebních otvorů, nastupuje na pozici specialisty marketingové komunikace pro český a slovenský trh Ján Mačala. Od července je zodpovědný za rozvoj a podporu marketingových aktivit pro prodejní síť, plánování marketingových nástrojů a vedení externí komunikace a public relations.

Jan Macala
Ján Mačala

Před příchodem do společnosti Oknoplast působil Ján Mačala v evropském finančním centru švédské společnosti Electrolux, kde zodpovídal za českou divizi domácích spotřebičů. Vystudoval žurnalistiku a během studia pracoval jako externí redaktor košického studia Slovenského rozhlasu.

„Klíčovou úlohou pro rok 2014 je neustálé zvyšování povědomí o značce Oknoplast v České republice, kde chceme navázat na silné postavení, které máme vybudované na západoevropských trzích, obzvlášť v Německu, Itálii a ve Francii. Součástí marketingové strategie společnosti Oknoplast je i nadále sportovní sponzoring. Jako evropský lídr pokračujeme ve spojení s věhlasnými evropskými značkami jako Inter Milán či Olympique Lyon. I v letošním roce se pyšníme statusy top sponzorů těchto fotbalových klubů,“ říká Ján Mačala.

-kch-