Heineken uvádí edici „městských“ lahví, i s Prahou

pondělí, 18. srpna 2014, 00:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Heineken představuje novou edici lahví Heineken Cities, v níž své místo má i hlavní město České republiky. Edice čítá celkem 39 měst a lahve se budou prodávat ve 189 zemích, na českém trhu budou k dispozici lahve se šesti metropolemi. Kromě Prahy se představí Londýn, New York, Rio de Janeiro, Šanghaj a Amsterdam. Spotřebitelé budou mít na českém trhu k dispozici 1 100 000 kusů lahví o objemu 0,4 litru, z toho polovina lahví bude zobrazovat název našeho hlavního města.

Heineken Cities

„Města jsou skvělým místem pro život – a bydlí v nich naši spotřebitelé, tedy mladí muži, kteří rádi zažívají nové věci, milují nové impulzy a nechtějí chybět u ničeho důležitého,“ konstatuje Richard Gažo, brand manažer značky Heineken.

Limitovaná edice Cities bude mít od poloviny srpna do poloviny září silnou mediální podporu nejen v kinech, televizi, rádiu, ale i v online médiích a lifestylových tištěných periodikách. V rádiích jsou připravené soutěže o produkty z limitované edice Heineken Cities.

V kinech a televizi bude vysílána reklama „The City“, která byla vytvořena ve spolupráci s amsterdamskou agenturou Wieden + Kennedy. V druhé polovině srpna poběží v televizi 60s, v září 30s verze spotu.

Na internetu připravil Heineken responsivní web Open Your City, který umožňuje vyhledat zajímavé podniky v nejbližším okolí. Webová aplikace bude fungovat jako kompas na zábavu na bázi sociálních sítí, sledující aktivity účastníků v reálném čase, jejich tweety, check-ins a nahrávání nových fotek. Následně pak vyhodnocuje ta místa, kde to opravdu žije.

Kromě Heineken Cities lahví je připravena i edice šesti půllitrových designových plechovek Cities ve stylové tašce přes rameno, která bude k dostání od září ve velkých obchodních řetězcích jako Ahold, Billa, Makro, Tesco nebo Globus.

-kch-