Mladá fronta relaunchuje měsíčník Maminka

středa, 27. srpna 2014, 10:58 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství Mladá fronta a jeho divize Časopisy přichází od září na tiskový trh s novou podobou časopisu Maminka. Vydavatelství upravuje časopis poté, co do svého portfolia získalo letos v červenci podobně zaměřený magazín Betynka od vydavatelství Burda Praha.

Časopis mění vizuální podobu, na titulní stranu chce nově zařazovat známou českou maminku. Na titulní straně zářijového čísla se objeví moderátorka Lucie Borhyová.

Měsíčník přichází i s novými rubrikami – například sekce Sama sebou, která se zaměří i na jiná témata než mateřství (vztahy, kariéra, krása atp.). Objeví se také spotřebitelské rubriky Průzkum trhu (výběr nejlepších produktů podle redakce) nebo Rodičovský testovací klub (novinky testují čtenářky).

Maminka zároveň s redesignem časopisu startuje i redesign internetové podoby Maminka.cz a podporu Facebooku (přes 85 000 uživatelek). „Většina materiálů v časopise je propojena jak s webem Maminka.cz, tak i s Facebookem, na němž máme možnost se čtenářkami přímo hovořit a získávat tak podklady pro tvorbu redakčního obsahu. Do budoucna chystáme i vydávání knih, MacBooků, různé eventy, workshopy nebo mobilní aplikace,“ uvedla Lada Rudovská, ředitelka lifestylových redakcí divize Časopisy vydavatelství Mladá fronta.

Prodejní cena titulu se zvyšuje o 10 Kč na 49,90 Kč.

Maminka

-mav-