První ročník konference #eventforum o event marketingu

středa, 13. srpna 2014, 09:43 Aktuality, Marketing MediaGuru

Ve středu 24. září se v Praze v rámci 1. ročníku konference #eventforum představí světové osobnosti z oboru event marketingu. Ve svých vystoupeních se zaměří na téma vyhodnocování efektivity a hodnoty eventů v marketingové komunikaci.

Konference #eventforum představí účastníkům vůbec poprvé v České republice zakladatele Event ROI Institutu Ellinga Hamso z Norska, globálního ředitele marketingu Škoda Auto Rolfa Schumanna, dále Richada Mithu, CEO společnosti MyQaa nebo Salvatore Sagoneho, zakladatele a ředitele evropské event marketingové soutěže EuBEA.

Vystoupení zahraničních osobností doplní prezentace významných domácích odborníků v oblasti event marketingu. Například výzkumná agentura Ipsos představí na #eventforum přehled možností měření efektivity eventů, případové studie, a samozřejmě také specifické postupy a návody pro měření konkrétních typů eventů.

Program konference #eventforum se zaměří na definování efektivity a hodnoty eventů v komunikačním mixu, přinese návod, jak tyto veličiny měřit, vyhodnocovat a dále s nimi pracovat, a v neposlední řadě i případové studie nejúspěšnějších evropských eventů z pohledu ROI za poslední roky.

Odpoledne se uskuteční kulatý stůl zúčastněných osobností, do diskuze se budou moci zapojit i diváci. Hovořit se bude o praktických zkušenostech s event marketingem.

Organizátory konference #eventforum jsou TopVision společně s Event&Promotion (odborný garant). Konference se koná pod záštitou Event Marketing Association Czech Republic (EMACR).

-mav-