Extra.cz spouští web o historii a záhadách

středa, 03. září 2014, 11:49 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Společnost Extra Online Media, provozovatel serveru Extra.cz v čele s Pavlem Novotným a české obdoby webu BuzzFeed G.cz, rozšiřuje své portfolio o další obsahový web – Extrastory.cz. Nový webový magazín je zaměřený na historická fakta i zajímavosti, světové kuriozity a záhady.

Extrastory.cz cílí na čtenáře, kteří se na internetu rádi baví, ale zároveň je zajímá oblast dějin a současných záhad. Čtenářům chce nabídnout nové pohledy na historické události a etapy i na osobnosti své doby. Vizuálně je web postavený na homepage, kde hlavní roli hrají fotky k jednotlivým článkům.

„Online magazín tohoto formátu na českém internetu neexistuje, přestože tu je množství lidí, které baví záhady, nepříliš známá historická fakta a kuriozity. Jsme proto přesvědčení, že Extrastory.cz bude mít u čtenářů úspěch,“ říká Tomáš Kačena, ředitel Extra Online Media.

Za obsah Extrastory.cz bude zodpovědný Josef Koukolíček, který současně působí i jako ředitel strategického rozvoje Extra Online Media, kam přišel z pozice ředitele PR a komunikace TV Nova. Předtím řídil redakci bulvárního Super.cz.

-kch-