Festival světla Signal komunikuje v outdooru

pátek, 05. září 2014, 16:18 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pražský festival světla Signal, který v loňském roce navštívilo téměř 250 000 diváků, spouští mediální kampaň, ve které zve návštěvníky na druhý ročník. Ten se bude konat od 16. do 19. října opět v ulicích Prahy.

Signal

Grafickou podobu vizuálů kampaně vytvořil několikanásobný držitel ocenění Czech Grand Design Štěpán Malovec v autorské dvojici s Jaromírem Hárovníkem. „Vytvářet vizuální podobu akci, která má oslovit nejen umělce a lidi nakloněné umění, ale i maminky s dětmi, bude vždy oříškem, na který musíte vzít ten nejjemnější louskáček. Svítící symbol vycházející z loga festivalu se pro nás stal hlavním motivem objevujícím se v situacích zahalených tajemstvím, prozrazující jediné – světlo je umění, které nás po roce zase všechny spojí a posvítí na Prahu z jiného úhlu,“ komentuje vizuální styl Signal festivalu Jaromír Hárovník.

Vizuály se na billboardech poprvé objevily již na začátku srpna v regionech, od prvního září pak začíná plošná mediální kampaň i v Praze. Outdoorová část zahrnuje kromě billboardů CLV plochy v pražských ulicích i metru a reklamní plochy na tramvajích. Vizuály se následně objeví v klasických inzertních formátech v tisku a on-linu v českých, ale i zahraničních médiích. Ve stejném duchu byly předělány i webové stránky festivalu.

-kch-