Sazka Bet cílí na nové zákazníky s koučem Jágrem

středa, 10. září 2014, 14:47 Aktuality, Marketing MediaGuru

Sazka Bet přichází od 15. září s novou nabídkou kurzových sázek, kterou chce oslovovat nové zákazníky. Začínajícím hráčům nabídne Sazka Bet 10 sázek na zkoušku, zkušené hráče chce nalákat na Sazka Bet VIP bonus, se kterým stačí vložit dva až pět tisíc korun a Sazka Bet přihodí dvakrát tolik na bonusový účet.

Sazka Bet nabízí live sázky bez zpoždění spolu se streamovanými sportovními přenosy fotbalových, tenisových či basketbalových zápasů. Na svých stránkách www.sazkabet.cz nabídne přenosy fotbalové Synot ligy, 1. italské nebo francouzské ligy, tenisových turnajů, Davis Cup či Fed Cup.

Novinky bude Sazka Bet podporovat prostřednictvím Sazka Bet týmu 68, jehož koučem bude hokejista Jaromír Jágr. „Chceme tímto způsobem vnést do kategorie kurzových sázek trochu zábavy,“ popisuje marketingový ředitel Sazky Aleš Veselý. Jaromír Jágr bude uvádět novinky a zapojí se do komunikace s hráči.

SazkaBet

Kampaň na Sazka Bet bude až do konce roku probíhat online. Využije videobannery, videobranding i nové formáty, například videoreklamy v rámci wallpaperu. Video s Jaromírem Jágrem v hlavní roli bude převážně zaměřeno na Sazka Bet 10 sázek na zkoušku, kouč však bude provádět i videem u registračního formuláře.

Registrační formulář

Příští rok plánuje Sazka i komunikaci Sazka Bet v offline médiích. Na podzim přijde také s novou mobilní aplikací.

Pod kreativou kampaně je podepsána agentura Prague Bistro. 

-kch-