Seznam.cz předběhl TV, koupil licenci na Krásno

pátek, 12. září 2014, 12:33 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Osm měsíců po uvedení filmu Krásno na plátna českých kin jej Seznam.cz bezplatně zpřístupnil svým uživatelům. Prvotinu herce a režiséra Ondřeje Sokola je možné zhlédnout na homepage od středy 10. září do pátku 12. září. Společnost tak navazuje na svůj projekt Filmových střed, prostřednictvím kterého na své domovské stránce nabízela každou středu mezi 18. hodinou a půlnocí zdarma ke zhlédnutí celovečerní film.

Krásno se tak v nabídce bezplatného sledování objevuje na internetovém serveru Seznam.cz dříve než v televizním vysílání.

„Chceme nabízet filmy, které divákům zatím nebyly bezplatně a legálně k dispozici nikde jinde. Prvním počinem nového konceptu je právě exkluzivní on-line premiéra filmu režiséra Ondřeje Sokola Krásno. Do budoucna chceme přinášet divákům na internetu další zajímavé české snímky. Chceme se ale soustředit na exkluzivní premiéry a vlastní obsah místo opakování filmů, které už všichni viděli mnohokrát. Koncept bezplatného sledování těchto filmových premiér chceme zachovat,“ uvedl Ladislav Veselý, manažer produktového týmu Seznam.cz.

Film Krásno produkovala společnost love.Frame, na koprodukci se mj. podílela i Česká televize.

-mav-