Classic Praha a Expres FM zahájila image kampaň

pátek, 24. října 2014, 16:15 Aktuality, Rádio, Reklama MediaGuru

Krátce po slavnostním představení nového sídla přichází společnost Voice of Prague s imageovou kampaní pro svá dvě rádia – Classic Praha a Expres FM. Obě kampaně běží v tisku, outdooru a na internetu.

Cílem kampaně pro Classic Praha je ukázat rádio jako zajímavé nejen pro hudební fajnšmekry a pro odborníky na klasickou hudbu, ale i pro běžné posluchače. Kampaň se sloganem „Classic Praha. Hvězdy posledních 500 let.“ představuje skladatele klasické hudby jako hvězdy dnešní hudební scény, ve stejných situacích, jako se ocitají dnešní celebrity, jen s dobovým koloritem. Skladatele přistiženého in flagranti tak paparazzi nefotí, ale malují.

classic print 1

Kampaň na Expres FM se sloganem „Expres FM. Rádio, které se nestydíš poslouchat“ si rovněž klade za cíl rozšířit jeho posluchačskou základnu. Cílovou skupinou jsou mladí lidé z měst (primárně Praha a Střední Čechy), kterým nestačí mainstreamová komerční rádia. Koncept vychází z faktu, že existuje jen málo rádií, která se dají poslouchat bez výhrad, a tím pádem i bez studu. I proto jsou na vizuálech zobrazeni posluchači Expres FM, kteří se nestydí rádio poslouchat i nazí.

Expres FM

Expres FM_1

Oba koncepty připravila agentura Havas Worldwide Prague, vizuály nafotil Goran Tačevski. 

-kch-