Philips podporuje novinku soutěží o let do vesmíru

pátek, 21. listopadu 2014, 10:18 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Philips uvádí na trh nový model holicího strojku Philips Series 9000. Podporuje ho kampaní s vesmírnou tematikou, včetně soutěže o cestu do vesmíru Philips Space Challenge. Díky spolupráci se společností XCOR Space Expeditions společnost celosvětově nabízí 20 letů, jeden z nich je určen pro český trh.

Kampaň probíhá od 4. listopadu především na internetu, a to prostřednictvím microsite philips.cz/letdovesmiru, bannerů, video spotů, Google Search a Facebook Ads. Online komunikaci doplňují PR aktivity a sociální média, část kampaně se realizuje v printu, zejména v pánských magazínech, ekonomických a lifestylových titulech. Podporu novince dávají ve své komunikaci i někteří reselleři, například Alza.cz ji komunikuje v outdooru.

Philips

„Cílovou skupinou pro holicí strojek Philips Series 9000 je muž 35–55 let. S ohledem na probíhající soutěž o let do vesmíru se však cílová skupina rozšiřuje i o mladší ročníky a dokonce i o ženy,“ vysvětluje Stanislav Krupa, produktový manažer Philips. Produktová část kampaně bude pokračovat i v příštím roce. Adaptaci kampaně pro Českou republiku zajišťuje agentura Ogilvy.

Pro zapojení se do soutěže je nutné zakoupit do konce roku holicí strojek Philips Series 9000 nebo jiný holicí strojek či zastřihovač této značky. Na zmíněné microsite se poté zájemce do 15. ledna zaregistruje, nahraje zde své kreativní selfie nebo video a odpoví na otázku, proč právě on by měl být vybrán na let do vesmíru.

O výběru druhého českého kosmonauta rozhodne odborná porota, sestávající z propagátora kosmonautiky Pavla Toufara, kreativního ředitele Ogilvy&Mather Willa Rusta, Stanislava Krupy ze společnosti Philips a vedoucího Magazínu MF Dnes Martina Moravce. Ti vyberou třicet kandidátů, kteří se v průběhu dubna a května společně utkají v G-campu, vesmírném centru. Do finále postupují tři. Vítěz poletí do vesmíru v roce 2016.

-kch-