Economia prodala časopisy Odpady a Moderní obec

čtvrtek, 18. prosince 2014, 12:47 Aktuality, Tisk MediaGuru

Společnost Economia prodala odborné tituly Moderní obec a Odpady. Převezme je vydavatelství odborných časopisů Profi Press, které vydává například Zemědělce, Farmáře nebo Náš chov, oznámila společnost prostřednictvím svého portálu Marketing & Media

Economia tak už prodala nebo zastavila většinu svých odborných titulů. Z dřívějšího portfolia Economii zůstaly jen čtyři odborné tituly (Moderní řízení, Právní rádce, Business Spotlight a Logistika) a týdeník Marketing & Media. V portfoliu mají nadále zůstat.

V centru pozornosti Economie v příštím roce nadále zůstanou zpravodajský server Atuálně.cz a hlavní tituly včetně Hospodářských novin nebo Respektu, vyplývá z vyjádření generálního ředitele Economie Romana Latuskeho. 

K plánům pro příští rok patří mimo jiné spuštění videoplatformy Aktuálně TV, jedním z pořadů už je současná DVTV. Připravuje se také proměna domovské stránky a e-mailu Centrum.cz. Hospodářské noviny se v souladu s trendem na trhu chtějí zaměřit na předplatitele a budou dále rozvíjet placený obsah. S novými projekty má přijít i týdeník Respekt. 

-čtk-, -mav-