Czech Event Awards prodlužuje přihlášky

úterý, 31. března 2015, 07:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Soutěž Czech Event Awards (CEA), která si klade za cíl vyhodnocovat nejlepší počiny v event marketingu, prodlužuje přihlášky do 6. dubna 2015. Smyslem soutěže je podpořit efektivitu event marketingu, porovnat úroveň jednotlivých počinů a propagovat event marketing jako efektivní nástroj marketingové komunikace.

Event marketing, jako jeden z posledních nástrojů marketingové komunikace, dosud nebyl podpořen soutěží jednotlivých počinů. Event Marketing Association Czech Republic ve spolupráci se společností Event&promotion proto vyhlásili první ročník Czech Event Awards, oborové soutěže.

Výjimečnými počiny nejsou myšleny pouze samotné eventy, ale i jednotlivé složky event marketingu. Vítězové budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru, který se uskuteční v Praze 28. dubna 2015.

O vítězích v jednotlivých kategorií i celkovém vítězi rozhodne porota, složená z odborníků v nejrůznějších oblastech, souvisejících s event marketingem. Čestným předsedou poroty se stal Salvatore Sagone, prezident evropských eventových cen EuBEA.

cea logo square normal

-mav-