Festival nezávislé publicistiky Všemi směry letos 16. dubna

středa, 18. března 2015, 07:11 Aktuality, Tisk, TV MediaGuru

„Až na kost“ – to je motto, které nese letošní ročník festivalu nezávislé publicistiky Všemi směry. Jeho cílem je věnovat se podrobně světu médií. Akce, kterou již jedenáctým rokem pořádají studenti Vyšší odborné školy publicistiky (VOŠP), se uskuteční 16. dubna v prostorách pražské kavárny NoD.

„V diskuzích a workshopech nechceme povrchnost. Rádi bychom se pokusili přijít na pravou podstatu rozebíraných témat, zkrátka prozkoumat je až do morku kostí,“ vysvětluje podtitul festivalu jedna z organizátorek Monika Suková.

V průběhu dne se představí různé mediální obory. „Chceme probrat všechna témata, ne jen žurnalistiku a televizi. Do programu proto budou letos zařazeny i diskuze ohledně rádia a marketingu,“ říká zástupce studentů Jindřich Oukropec. Chybět nemá ani debata o novinářských hodnotách, část programu poodhalí také zákulisí dokumentu a fotografií.

Jedenáctý ročník Všemi směry se bude konat 16. dubna od 13:00 v Experimentálním prostoru NoD v Dlouhé ulici. „Toto místo nám vyhovuje, je variabilní, můžeme si ho přizpůsobit, jak potřebujeme,“ uvedla produkční festivalu Veronika Hlaváčová.

Tým festivalu Všemi směry
Tým festivalu Všemi směry

-mav-