McDonald’s uvádí hokejovou kampaň Srdcem spolu

pondělí, 30. března 2015, 07:26 Aktuality, Reklama MediaGuru

McDonald’s, partner hokejové reprezentace, spustil u příležitosti blížícího se hokejového šampionátu integrovanou kampaň, jež běží na internetu, v televizi i printu. Komunikace staví především na motivu podpory druhých, která lidi motivuje k výkonu. S tímto motivem pracuje jak platforma Srdcem spolu, na níž mohou fanoušci vyjádřit podporu českým hokejistům, tak televizní spot, který režíroval americký režisér André Stringer.

„Náš spot je o tom, že když cítíte podporu druhých, dokážete všechno na světě. Ať už jsou to drobné, každodenní věci, nebo třeba tak velká událost, jako je zápas na Mistrovství světa v hokeji, říká textařka Iva Macků z agentury DDB, která kampaň připravila.

Na platformu Srdcem spolu mohou fanoušci hokejistům nahrávat své textové či video vzkazy. Využít k tomu mohou ale i facebookový profil McDonald’s nebo SMS. Vzkazy si budou hokejisté číst přímo v kabině českého reprezentačního týmu.

Z již poslaných vzkazů byl také vytvořen design oficiálního autobusu, kterým se budou hráči dopravovat na jednotlivé zápasy a tréninky. Ústředním motivem autobusu je srdce na ledové ploše s nápisem Srdcem spolu, jenž symbolizuje podporu fanouškůčeským hokejistům.

Autobus české hokejové reprezentace
Autobus české hokejové reprezentace

-kch-