Týdeník Aha! pro ženy vstupuje na trh

čtvrtek, 26. března 2015, 07:55 Aktuality, Tisk MediaGuru

Czech News Center (CNC), vydavatel mj. deníku Blesk, spouští nový titul Aha! pro ženy s podtitulem Od Aniček po Zdeny. Ve čtvrtek 26. března vychází speciální nulté číslo. Samostatně bude v prodeji každé úterý v nákladu 200 tisíc výtisků, poprvé se objeví 31. března.

AhaProZeny
Titulka nultého čísla Aha! pro ženy

Týdeník o rozsahu 40 stran se bude prodávat za 7,90 Kč, obsahově chce stavět především na showbyznysu, příbězích typických českých žen včetně rad odborníků a speciální příloze Nápadník, ve které mají čtenářky nalézt kreativní rady, tipy a nápady na každý den.

Aha! pro ženy bude vznikat v rámci integrovaného newsroomu Blesku a Aha!. Vedoucí redaktorkou je Lenka Dostálová, která v rámci skupiny Aha! řídí i čtvrteční přílohu Aha! TV magazín.

Portfolio značky Aha! zahrnuje kromě deníku Aha! a týdeníku Aha! pro ženy i čtvrteční Aha! TV magazín (včetně přílohy Aha! kuchařka), Nedělní Aha!, Nedělní Aha! křížovky a měsíčník Aha! křížovky.

CNC tímto krokem rozšiřuje nabídku inzertních balíčků v ženském segmentu, a to nejen v printovém obsahu, ale i v on-line sekci.

Aha pro zeny

-mav-