Komunikaci a značku O2 řídí Jana Studničková

pondělí, 20. dubna 2015, 16:30 Aktuality, Marketing, Lidé, PR MediaGuru

Do vrcholového vedení společnosti O2 Czech Republic přichází na nově vytvořenou pozici Chief Discovery Officer Jana Studničková, dosavadní ředitelka marketingu v O2 Slovakia.

Ze svého postu povede divizi Komunikace a Brand managementu se zodpovědností za marketingovou komunikaci a značku O2, sponzoring & CSR, interní a externí komunikaci a také za Nadaci O2. Současně se bude věnovat rozvoji nového positioningu společnosti O2 a konceptu „Objevování/ Discover“, který by měl být viditelným nosičem změn v O2. Jde o nově vzniklou divizi, jejíž podstatnou součástí je i marketingová komunikace a brand management, které řídí Ondřej Křivka

Jana Studničková
Jana Studničková

Jana Studničková do vedení společnosti O2 Slovakia přišla v lednu 2014, kde působila na pozici ředitelky pro marketing. Během roku 2013 byla jedním z klíčových členů týmu, který pod značkami PPF Mobile Services a Revolution Mobile připravoval projekt čtvrtého operátora pro český trh. Jako Chief Commercial Officer byla zodpovědná za přípravu produktového portfolia, marketingovou komunikaci, PR i prodejní kanály. Předtím vedla marketing a obchod ve společnosti Sazka sázková kancelář v době konsolidace firmy, na stejné pozici pracovala také pro společnost MobilKom / U:fon. V minulosti pracovala také ve skupině Penta Investments, kde byla zodpovědná za komunikační aktivity skupiny a oblast marketingu.

-kch-