Aperol startuje první televizní kampaň v Česku

pondělí, 11. května 2015, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Aperol z portfolia Rémy Cointreau v pondělí 11. května startuje svou první televizní kampaň na tuzemském trhu. Adaptace globálního spotu s ústředním sloganem „Naladí po práci“ poběží na obrazovkách skupiny Prima, TV Barrandov a na Óčku.

Značka Aperol představí spolu s televizní premiérou i novou komunikační platformou „Aperol Spritz. Naladí po práci, nezkazí legraci“. Myšlenku „aperitivo momentu“ má podporovat hlavní slogan „Naladí po práci“, který se promítne i do komunikace na on-trade a off-trade trhu a do kampaně v digitálních médiích.

„Pro Aperol je to důležitý moment, značka poprvé vykročila z lokálních eventů do celoplošných médií,“ říká Eva Zakálová, brand manažerka značky pro Českou republiku a Slovensko. Kromě televizní kampaně otevře Aperol 9. června už třetí sezónu Aperol letního kina v pražských Žlutých lázních. Od 17. června pak letní kino v režii značky Aperol odstartuje i svou druhou sezónu na Slovensku.

Prodeje italských aperitivů z portfolia Rémy Cointreau (Cinzano, Campari, Aperol, Crodino a od dubna 2015 nově i značka Cynar) překročily v ČR a na Slovensku ve fiskálním roce 2014/2015 hranici milionu prodaných litrů. Prodeje Aperolu v prvních čtyřech měsících letošního roku stouply v porovnání se stejným obdobím roku 2014 o 114 %.

-mav-