Prazdroj přijde každý měsíc s novým speciálem

pondělí, 25. května 2015, 01:24 Aktuality, Marketing MediaGuru

Plzeňský Prazdroj od května spouští nový projekt „Volba sládků“, v němž nabídne v téměř osmi set hospodách a restauracích nové várky svých piv. Jednotlivé novinky budou na čepu napříč celou Českou republikou v průběhu roku tak, aby se nabídka v jednotlivých místech přibližně jednou za čtyři týdny obměňovala. Pivaři tak budou moci ochutnat až 12 unikátních čepovaných piv.

„Volba sládků“ je výsledkem úzké spolupráce Plzeňského Prazdroje s majiteli a provozovateli hospod s cílem zvýšit zájem o čepované pivo. „V uplynulých letech jsme uvedli na trh Gambrinus Nepasterizovaný či Radegast Ryze Hořkou 12, nebo Gambrinus První Chmel uvařený speciálně pro den českého piva. O všechna tato piva byl a je mimořádný zájem a hospodští nás za tato piva chválili,“ říká Petr Kofroň, vrchní sládek Plzeňského Prazdroje. Prvním speciálním pivem bude Velkopopovický Kozel Kvasničák.

Plzeňský Prazdroj také pravidelně školí výčepní a obsluhu. „Jednou z našich klíčových priorit je přispívat k úspěchu našich zákazníků – provozovatelů hospod a restaurací. Školíme čepování a servírování piva, trénujeme obsluhu v dovednostech péče o hosta, což dokáže zvednout tržby hospody až o 10 % a zákazník nechá díky skvělému servisu vyšší spropitné,“ popisuje Tomáš Mráz, ředitel obchodu restaurací a hospod Plzeňského Prazdroje.

Společnost také rozvíjí vlastní koncepty hospod, například Pilsner Urquell Original Restaurant, Gambrinus 1869, Excelent Urban Pub, Kozlovnu, nebo Radegastovnu, pomáhá hospodským s úpravou interiérů, nabízí tankovou technologii či radí s přípravou menu.

-kch-