Rajec se pouští do běhání, běžcům tvoří GIF videa

úterý, 12. května 2015, 12:03 Aktuality MediaGuru

Pramenitá voda Rajec začala svou marketingovou komunikaci výraznějším způsobem spojovat s běháním. Vedle běžecké série Rajec Night Run, jejíž součástí se nově stal i závod Rajec Špindlerův Mlýn Night Run 2015, spouští novou kampaň „Blázni“. Jejím cílem je přivést k běhu co nejvíce lidí napříč všemi věkovými skupinami.

„Za blázny jsou obecně považováni ti, které od běhu neodradí extrémní počasí nebo běhají o půlnoci či brzo ráno, když ještě celý národ spí. My to vidíme obráceně, ,blázni jsou ti, kteří dnes zůstali doma‘,“ popisuje podstatu kampaně Bohuslav Gajdoš, brand manažer značky Rajec.

Rajec_Blázni_image CZ (1)

Myšlenka „bláznů“ bude spojovat branding na běžeckých akcích s dalšími aktivitami. Součástí kampaně je běžecké video, které bude nasazeno na online kanálech. Komunikaci doplní v květnu a červnu bannerová kampaň.  

K příležitosti série závodů Rajec Night Run vznikla také běžecká promoční etiketa láhve Rajec nesycený 0,75l, která je v distribuci od 1. května. Kromě zajištění pitného režimu a dominantního brandingu na trati i v prostoru startu bude Rajec vytvářet přímo na místě krátká GIF videa, která si zúčastnění běžci budou moci prohlédnout přímo na webu.

Promoční etiketa Rajec
Promoční etiketa Rajec

V souvislosti s podporou běžeckých aktivit se značka Rajec stala také jedním z hlavních partnerů běžeckého seriálu RunTour.

-kch-