Metaxa se s Partyhausem vydává po Česku

pátek, 26. června 2015, 12:19 Aktuality, Marketing MediaGuru

Metaxa připravila v pořadí druhý Metaxa Partyhaus – obývák pro všechny, kteří chtějí pořádat domácí party mimo svůj domov. Zatímco ten první je umístěn v Praze, druhý je mobilní a od 22. června cestuje po celé České republice. Představí se v několika městech a kromě toho si ho lidé mohou objednat na jakékoliv místo, třeba i na vlastní zahradu.

Na design mobilního Metaxa Partyhausu byla vyhlášena designérská soutěž, v níž zvítězil tým studentů Fakulty architektury ČVUT ve složení Martina Urbanová, Marek Vilášek, Tomáš Veselý a Kryštof Vicherek.

„Zaujala mě práce s modulárním nábytkem, nakonec i myšlenka na korporátní identitu, kdy studenti pracují s výrazným žlutým sunballem. Kromě toho mě baví barevné propojení stropu s právě hrající hudbou, což může velmi dobře rozproudit náladu,“ myslí si o vítězném návrhu jedna z porotkyň soutěže Tereza Provazníková, šéfredaktorka časopisu Marianne Bydlení. Celkem 26 přihlášených prací dále hodnotili: designér Jan Plecháč, architektka Ingrid V. Lermen a brand manažerka Metaxy Mária Hrablíková. 

MetaxaPartyhaus

MetaxaPartyhaus2

MetaxaPartyhaus3

Ideu studentské soutěže pro Metaxu připravila agentura Friendly Friends. 

-kch-