Simona Kijonková majetkově vstupuje do MYPS

úterý, 30. června 2015, 10:26 Aktuality, Marketing MediaGuru

Simona Kijonková, zakladatelka ecommerce portálu Zásilkovna.cz, rozšiřuje své portfolio o další projekt. Majetkově vstoupila do pražské vývojářské společnosti MYPS, která se zabývá vývojem komplexních webových aplikací na míru.

MYPS (My Professional Solution) byla založena v roce 2011. Specializuje se na vývoj aplikací založených na open source frameworku Nette. Má za sebou projekty například pro Mercedes-Benz, České vysoké učení technické v Praze nebo vývoj manažerské simulační hry Unisim pro CIS (Centrum informační Společnosti). Unisim je součástí kurzu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Kijonková začala podnikat v roce 2008 právě v oblasti IT, když se podílela na vývoji designu webů a e-shopů. Dnes je jednou z mála žen, které aktivně působí v české ecommerce. Jejím zatím nejúspěšnějším projektem je Zásilkovna.cz, v rámci které pomáhá e-shopům budovat logistiku na míru. V současné době testuje například cenový srovnávač zaza.cz / zaza.sk a připravuje další nové projekty. Je členkou představenstva ADMEZ a revizní rady PR klubu ČR.

Simona Kijonková, foto: Zásilkovna.cz
Simona Kijonková, foto: Zásilkovna.cz

-mav-