TV JOJ uvedla kanál JOJ Cinema, vysílá i v Česku

úterý, 16. června 2015, 09:11 Aktuality, TV MediaGuru

Slovenská televizní skupina JOJ Group k dosavadním šesti televizním kanálům přidává další, tentokrát filmový. JOJ Cinema vysílá jak na Slovensku, tak v Česku. Na obou trzích ji zastoupí distribuční společnost Axocom. JOJ Cinema spustila vysílání v pondělí 15. června.

„Poptávka po kvalitní televizní zábavě je obrovská a u filmových kanálů to platí obzvlášť. Navíc filmy dlouhodobě patří mezi největší taháky diváckých preferencí. Spuštění vysílání je již od začátku v nabídce Skylinku, CentroNetu a Antik Telecomu, přičemž v jednání jsou i všichni ostatní čeští a slovenští operátoři,“ komentovala ředitelka společnosti Axocom Erika Luzsicza.

„Přes devadesát procent videotéky budou tvořit filmy natočené od roku 2010. Navíc JOJ Cinema kromě kvalitního programu může rovněž nabídnout odpovídající divácký komfort, protože operátorům můžeme poskytnut práva na distribuci filmového kanálu v rámci OTT služeb, které jsou stále vyhledávanější,“ uvedla marketingová ředitelka JOJ Group Ivana Semjanová.

JOJ Group je druhým největším komerčním hráčem na slovenském televizním trhu.. Do jejího portfolia patří TV stanice  JOJ, Plus, Wau, Senzi, RiK, Ťuki TV a nejnověji i JOJ Cinema. 

-mav-