AdActive nově zastupuje weby RF Hobby

čtvrtek, 02. července 2015, 15:10 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Mediální zastupitelství AdActive od 1. července 2015 exkluzivně zastupuje weby RF Hobby pro prodej on-line reklamy. Jedná se o stránky iLuxus.cz, Epochaplus.cz, 21stoleti.cz a hlavní stránky vydavatelství Rfhobby.cz. AdActive tím rozšiřuje portfolio lifestylových a zájmových webů.

iLuxus.cz je on-line magazín o luxusním životním stylu. Epochaplus.cz oslovuje primárně cílovou skupinu 18-45 let se středními a středně vyššími příjmy. Čtenářům nabízí zajímavosti ze světa, z historie i zajímavosti o osobnostech a známých lidech současnosti i minulosti. Web 21stoleti.cz oslovuje podobnou cílovou skupinu jako Epochaplus.cz - tedy 18-45 let, střední a středně vyšší příjmy. Je více zaměřený na faktické informace a zajímavosti z historie, vesmíru, z přírody a světa technologií.

AdActive klientům nabídne kampaně na míru, buď samostatně na každém z webů, nebo v rámci tematicky zaměřených sad AdActive Packs. Nabízet bude formáty Leaderboard, Big Square a zájemci si budou moci objednat i tématicky laděné PR články, které zapadnou do stylu konkrétního webu.

Do budoucna se plánuje rozšíření spolupráce RF Hobby a mediazastupitelství AdActive.

Weby AdActive navštěvuje měsíčně v průměru přes 4 miliony reálných uživatelů.

-mav-