Huawei si v kampani s konkurencí „hlavu nedělá“

středa, 15. července 2015, 18:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Výrobce elektroniky Huawei spouští největší kampaň letošního roku, podporuje v ní nový prémiový model smartphone P8. Komunikaci přitom staví na jeho fotoaparátu, s nímž se dají pořizovat fotografie ve vysoké kvalitě i v noci. Přístrojem P8 chce Huawei konkurovat high-endovým modelům, jako je iPhone 6 nebo Samsung Galaxy S6, na něž odkazuje i kampaňový slogan „S šestkami si hlavu nedělá“.

Huawei_P8_KV-local

Kampaň bude probíhat v outdooru, tisku, na internetu a na sociálních sítích. Společně s ATL kampaní probíhá také fotografický projekt #P8NocniSvet, jehož cílem je prověřit kvalitu fotografií pořízených chytrými mobilními telefony. V rámci této akce, realizované pod záštitou Asociace profesionálních fotografů ČR, proběhnou workshopy a fotografická soutěž pro širokou veřejnost s vernisáží vítězných snímků. Ty nejlepší z nich se v závěru kampaně objeví spolu s jejich autory i na billboardech.

Ambasadory soutěže jsou profesionální fotografové Adolf Zika, David Kraus, Tereza z Davle a Zdenko Hanout, kteří budou fotit snímky přístrojem P8 a umisťovat je na kampaňovou microsite www.P8NocniSvet.cz a na Instagram a Twitter. Do focení se zapojí i celebrity z různých oblastí veřejného života.

Kampaň realizuje agentura Inspiro Solutions ze skupiny Kindred Group, která je od letošního roku tzv. core agenturou Huawei zajišťující pro značku veškeré komunikační aktivity v oblasti sociálních médií, digitálu, PR a kreativní produkce.

-stk-