Milka spustila promo k novince Milka Chips Ahoy

pátek, 31. července 2015, 12:13 Aktuality, Reklama MediaGuru

Agentury PR.Konektor a Konektor Social připravily další kampaň pro značku Milka z portfolia společnosti Mondelez Czech Republic, tentokrát v souvislosti s uvedením Milka Chips Ahoy! na český a slovenský trh. Kampaň s názvem „Dvojnásobně neodolatelní“ odstartovala 27. července, a poběží až do konce srpna 2015 v Česku i na Slovensku.

První část kampaně zahajuje komunikaci prostřednictvím PR a digitálních médií. „V rámci PR aktivit budeme pracovat s opinion leadery, tj. dvojicemi, které představují opravdové přátelství. Jako příklad lze uvést profesionální závodníky rallye, populární skupinu Calm Season či duo vzdušných akrobatek TeTy. V Čechách jsme navázali spolupráci s online divizí televize Prima a na Slovensku s mediálním domem Ringier. Kromě těchto médií budeme cílit především na lifestyly v souvislosti s cílovou skupinou produktu Milka Chips Ahoy!,“ říká k PR komunikaci Michaela Králová, PR konzultant agentury PR.Konektor.

„Pro potřeby komunikace tohoto nového produktu jsme v digitálu vytvořili speciální microsite a aplikaci, díky níž budou moci lidé pomocí zábavných otázek otestovat hloubku svého přátelství. Do kampaně zapojíme také Youtubery – i mezi některými z nich totiž existuje nerozlučné přátelství,“ přibližuje digitální část kampaně Rudolf Kvíz, Account Director agentury Konektor Social.

Druhá část komunikace odstartuje o 14 dní později, tj. 10. srpna 2015, a to ve formě televizních spotů a bannerové reklamy na internetu. Nákup mediálního prostoru zajistila mediální agentura Carat a o kreativitu bannerů se postarala reklamní agentura Konektor.

Milka_dvojnasobne neodolatelni

-mav-