Makro podpoří kampaní digitální časopis Epikure

pátek, 28. srpna 2015, 10:12 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Velkoobchod Makro představil pilotní vydání časopisu Epikure v digitální podobě. Časopis, jenž je určen pro kuchařské nadšence, bude přinášet recepty i praktické tipy na vaření, součástí budou i videa.

„Epikure je určen zejména pro hobby kuchaře, pro které je vaření koníčkem. Zajímají se o kvalitní suroviny a hledají nové recepty a inspiraci. Magazín je připraven tak, aby současně neurazil ani profesionály z gastronomického oboru," říká Matúš Uhliarik, který má v Makro na starosti právě tento segment.

Epikure

Časopis je k dispozici je na webu, stáhnout si je ho možné také do mobilních zařízení na Google Play nebo AppStore. Do konce roku počítá Makro ještě se dvěma čísly, v budoucnu bude vycházet osmkrát ročně. Soustředit se bude na sezónní suroviny a témata, pilotní číslo se proto soustředí na zavařování.

Na podporu novinky Makro připravilo reklamní kampaň zejména s využitím vlastních médií. Počítá se sérií prezentačních videí v in-store komunikaci, billboardy na parkovištích u prodejen, ale také s promováním na sociálních sítích a na internetu, včetně bannerové kampaně. Upoutávka na Epikure se objeví v letácích a ostatních časopisech pro zákazníky, jako je Váš obchod nebo Gastro.

Časopis připravuje agentura Salt&Pepper. Na digitální verzi se podílí také společnost Triobo Publishing, která vyvinula software pro publikování digitálního obsahu pro mobilní zařízení.

-stk-