Ogilvy rozšiřuje Tesco tým, kreativním ředitelem Adams

úterý, 25. srpna 2015, 10:54 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Agentura Ogilvy & Mather rozšiřuje tým pro obchodní řetězec Tesco, pro který pracuje od letošního února. Od srpna agentura totiž zastřešuje jeho kompletní komunikační strategii a ATL i BTL aktivity nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. Nyní se o Tesco stará široký tým více než třiceti profesionálů. „V současné době velmi intenzivně pracujeme na zcela novém kreativním konceptu pro podzimní kampaň,“ řekl Managing Director Ogilvy & Mather Ondřej Obluk.

Kreativním ředitelem se stává Ian Adams, rodilý Kaliforňan, jenž začal svou kariéru v reklamě v USA, kde pracoval pro klienty jako Coca-Cola, Samsung, Adobe a další. V Evropě žije a pracuje od roku 2007.

Ian Adams, kreativní ředitel Tesco tým, Ogilvy
Ian Adams, kreativní ředitel Tesco tým, Ogilvy & Mather

Na pozici Senior Copywriter nastupuje Šárka Hinzová, jež dříve působila například v agenturách Leo Burnett, JWT nebo jako freelancer pro značky Apple a Avon.

Do accountského týmu přichází Jana Poláková, Junior Account Manager, která dříve pracovala pro parkurové závody Elite Tour, letní akademii pro asijské studenty MLESA či Rande Poslepu. Zkušenosti z reklamní branže posbírala v reklamní agentuře WMC/Grey, kde dva roky působila jako Account Manager na klientech UCB, Allianz nebo Erste Premier. Na pozici Account Executive nastupuje Nela Gvoždiaková, která do Ogilvy & Mather přichází z CzechTourism, kde působila na pozici Senior Project Manager, a Jindřich Kaplan, který má zkušenosti z Rakouska, kde pracoval v dopravní společnosti Fluckinger transport. Na pozici Sales Account Manager měl na starosti mimo jiné obchod mezi Anglií a Beneluxem, získávání nových zákazníků nebo CRM.

-stk-