Makro se v kampani rozjede na kuchařskou roadshow

úterý, 08. září 2015, 07:01 Aktuality MediaGuru

Makro startuje od 9. září novou podzimní kampaň „Vy&Makro Společně 2015“, s níž navazuje na loni uvedený koncept Vy&Makro. „Kampaň Vy&Makro Společně 2015 je odpovědí na přání našich zákazníků. Ti od nás vedle kvalitního zboží za výhodné ceny očekávají hlavně inspiraci a pomoc v podnikání,“ vysvětluje Marcela Syrovátková, Head of Branding v české pobočce Makro.

Aktuální kampaň pracuje se čtyřmi komunikačními linkami: Ochutnejte, poznejte, učte se a ušetřete. V plánu jsou denní akční nabídky, kuchařská roadshow v prodejnách, ale také kulinářské kurzy v Makro Akademiinové značení cen. „Připravili jsme tři symboly, které zákazníkům usnadní orientaci. I v těch se zaměřujeme na vztah mezi námi a zákazníkem. Orientujeme se na podnikatele, pro něž úspora při nákupu znamená vyšší zisk. I proto pracujeme se sloganem ,Nízká cena, váš zisk',“ uvádí Marcela Syrovátková. „Zákazník tak jednoduše pozná artikly s dlouhodobě nízkou cenou, akční zboží nebo výrobky privátní značky Aro, které budou vždy nejlevnější položkou v dané kategorii,“ dodává.

Nové značení cen v obchodech Makro
Nové značení cen v obchodech Makro

Dále bude Makro ve svých obchodech komunikačně podporovat malé farmáře. „Sázet budeme zejména na jejich podnikatelské příběhy,“ komentuje Marcela Syrovátková. Lokální produkty budou v prodejnách jasně označeny novými grafickými prvky a farmáři budou mít speciální sekci také na webových stránkách. Pod heslem „Náš dodavatel může být i váš soused“ se počítá i s jejich propagací v dalších komunikačních kanálech Makro a na sociálních sítích.

LokalniDodavatel
Označení pro lokální dodavatele

V kampani Makro využije in-store materiály, rozhlasové spoty na Frekvenci 1, Evropě 2 a na regionálních stanicích, komunikovat bude také na webu a sociálních sítích.

-stk-