Server Místoprodeje.cz prošel redesignem

sobota, 26. září 2015, 09:11 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Odborný server Místo prodeje.cz, který přináší informace z oboru marketingu v místě prodeje, změnil svoji grafickou podobu a také strukturu jednotlivých kategorií.

Hlavním cílem serveru, který je především určen zadavatelům reklamy, odborným médiím a asociacím, mediálním a kreativním agenturám, výrobcům a realizátorům reklamy v místě prodeje a také zaměstnancům, studentům a podnikatelům v oboru marketing a média, je zvýšit informovanost, povědomí a zájem o obor marketing v místě prodeje.

Server nově přináší oborové informace, především ve formě tematických článků, ukáže POS (point of sale) realizace v ČR i ve světě, přiblíží případové studie v oboru, nabízí data z různých oborových výzkumů či rozhovory s odborníky.

Partnery odborného serveru jsou asociace POPAI, POS Media, Nielsen Admosphere, Brands&Stories, Dago, Jansen Display, MORIS design, OMG Research, a nově také společnost Shopper Marketing Prague, která stojí za celkovým redesignem serveru. Oborové příspěvky pocházejí jak z tištěných a elektronických médií či od partnerů serveru, tak také od redaktorů společnosti Shopper Marketing Prague.

-mav-