V úterý zahájí měsíčník Živnostenské listy

pondělí, 21. září 2015, 12:27 Aktuality, Tisk MediaGuru

Na trh názorových titulů vstupuje nový magazín Živnostenské listy. V nákladu dvaceti tisíc kusů se v celostátním prodeji objeví poprvé v úterý 22. září. Tištěný měsíčník navazuje na e-magazín www.zivnostenskelisty.cz.

Živnostenské listy mají ambici oslovit malý a střední podnikatelský segment, upozorňovat na problematiku, s níž se v každodenním profesním životě živnostníci a drobní podnikatelé potýkají, a seznámit veřejnost s jejich příběhy. „Nemusí vydělávat miliony, vlastnit výrobní haly, zaměstnávat stovky lidí a žít v metropolích, aby se dostali na obálku časopisu. Jsou často v nejzapadlejších koutech země, mají farmy, vinařství, vyrábí kde co a jejich životy by vydaly na román. O nich přece také stojí za to psát a číst,“ říká šéfredaktorka Kateřina Kotalová.

Prodejní cena je 59 korun, jsou distribuovány v síti PNS. Současně jsou k dispozici v rámci ročního předplatného s třicetiprocentní slevou. V následujících měsících mají být k dispozici uživatelům mobilních zařízení.

Start magazínu podpoří kampaň na sociálních sítích a vybraných rádiových stanicích. Součástí kampaně je i cílená outdoorová reklama.

?????????????????????????????????

-mav-