Dark Side se spojuje s konzultanty BDO Advisory

čtvrtek, 22. října 2015, 09:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Digitální agentura Dark Side se majetkově propojuje s konzultantskou společností BDO Advisory. Ta získává od zakladatelů Michala Kříže a Tomáše Jindříška 32 % akcií.

„Agenda našich projektů se na straně klienta už nějakou dobu přesouvá od specialistů výše k obchodu a péči o zákazníka. Moderní komunikaci, marketing a prodej již řeší přímo vedení společnosti, majitelé nebo představenstvo. Hledali jsme proto partnera, který s touto cílovou skupinou umí mluvit a zná jejich potřeby,“ komentuje spoluzakladatel Dark Side Tomáš Jindříšek.

„Nápad na propojení vznikl při spolupráci s dceřinou firmou BDO Advisory, společností NetDirect, které jsme loni pomáhali uspořádat největší e-commerce konferenci v dějinách ČR – Shopexpo,“ doplňuje Michal Kříž s tím, že obě firmy společně pracují na unikátním produktu pro e-commerce sféru.

„Našim klientům se snažíme nabízet co nejucelenější portfolio poradenských služeb, zatím však naší doménou byla zejména témata jako optimalizace vnitřních procesů, snižování nákladů či nastavení nového systému organizace a řízení. S využitím produktů a přístupů agentury Dark Side se budeme schopni více orientovat na problematiku podpory obchodních a marketingových aktivit,“ vysvětluje propojení partner BDO Advisory Petr Kymlička.

Dark Side funguje necelé čtyři roky, mezi její klienty patří například Nestlé, Danone, ČSOB, Uniqa, Unicorn, obchodní centra Chodov & CČM, Mountfield, LeasePlan a Zásilkovna.cz. BDO Advisory je majetkově propojena nejen se zmíněnou společností NetDirect, ale i se startupem Persoo.

-stk-