Electro World v kampani představuje věrnostní kartu

pátek, 23. října 2015, 14:29 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Electro World v nové komunikační kampani představuje výhody, které přináší věrnostní karta v oblasti nakupování, reklamací a papírové administrativy. „Při rozhodování, které služby v rámci věrností karty zákazníkům nabízet, jsme vyslyšeli požadavky samotných zákazníků, nechali jsme se inspirovat v zahraničí i našimi vlastními prodejci“, uvedl Emil Huraj, marketingový ředitel ze společnosti Electro World.

EW

V kampani vystupují skuteční zaměstnanci společnosti. „Nabídkou zahrát si v reklamních spotech jsme chtěli poděkovat našim zaměstnancům, kteří se starají o zákazníky a jsou s nimi v každodenním kontaktu“, dodal Emil Huraj.

První vlna kampaně poběží do ledna 2016 a objeví se v televizi, tisku, outdooru a na internetu. Televizní spot bude nasazen na stanicích Prima, Barrandov a Óčko. K vidění je také na firemním kanálu YouTube a facebookovém profilu společnosti Electro World.

Kampaň i po kreativní stránce vytvořila agentura Hullabaloo, na její přípravě spolupracovala se společností Profit Booster.

-stk-